MEZINÁRODNÍ KOSMETICKÝ VELETRH
INTERNATIONAL COSMETIC TRADE FAIR

World Of Beauty & Spa 2016 Jaro PVA EXPO PRAHA

VÝSTAVIŠTĚ PVA EXPO PRAHA – PRAHA 9 LETŇANY
16. – 17. 3. 2018
MARCH 16–17, 2018

Pořadatel / Organizer: EXPOBEAUTY PRAGUE s.r.o.

 

VÝSLEDKY  SOUTĚŽÍ  /  AWARDS


CREATIVE IMAGE TEAM 2018 by Pavel Bauer

WEB SOUTĚŽE: www.BeautyExpo.cz/cit

Téma / Theme: LOST IN WAVES

Pořadí
Place
Číslo
No.
Kadeřník / Hairstyle Make-UP
1 6 Markéta Chválková Klára Slívová
2 1 Jitka Svobodová Michaela Wostlová
3 4 Martin Králiček Renáta Garnacová
4-8 2 Nela Kothánková Monika Tomášová
4-8 3 Monika Novotná Kateřina Dudlová
4-8 5 Eva Komínková Nikola Gorská
4-8 7 Filip Cakirpoglu Bohunka Prokopová
4-8 8 Veronika Stará Hana Moslerová

Porota / Jury:
Pavel Bauer – vizážista
Jan Špilar – kadeřník
Magdalena Soušková – vizážistka
Romana Topinková – kadeřnice
Yveta Mazánková – časopis Linda

 


FOTO MAKE-UP 2018 by Štěpánka Podroužková

WEB SOUTĚŽE: www.Kosmetika-Vizazistika.cz/fotomakeup-soutez

Téma / Theme: ROCOCO

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 1 Nikol Mrnuštiková  92
2 6 Lucie Loudinova 80
3 3 Bc. Aneta Kloskova  62
4 5 Nadežda Límova  48
5 4 Jana Bažatova 31
6 2 Alexandra Tomačekova 23

Porota:
Štěpánka Podroužková
Pavel Bauer
Bohumila Christophová
Anna Menzelová

 


KALIBR CUP 2018 – MAKE-UP

WEB SOUTĚŽE: www.KalibrCup.cz

Téma / Theme: MYSTIC GOTHIC

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 1 Petra Machová – SŠ, Havířov – Prostřední Suchá 148
2 5 Anna Ejsmanová – SOU Hluboš 135
3 9 Nela Navrátilová – SOŠ a SOU Lanškroun 126
4 3 Terezie Gazárková – SŠ služeb, s.r.o. Uherské Hradiště 115
5 7 Jana Krokavcová – SŠ služeb, s.r.o. Uherské Hradiště 108
6 4 Natálie Kudelová – SŠ gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek-Místek 105
7 6 Simona Vítů – OA, SZŠ a SOŠ služeb Jihlava 99
8 2 Marie Schneider – SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora 93
9 8 Adéla Foltýnová – SŠ informarmatiky a služeb, Dvůr Králové nad Labem 85

Porota / Jury:
Pavel Bauer
Denisa Duksová Pýchová
Romana Zámostná
Václava Vaníčková

 


KALIBR CUP 2018 – ÚČESY / HAIRSTYLE

WEB SOUTĚŽE: www.KalibrCup.cz

Téma / Theme: MYSTIC GOTHIC

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 6 Nikola Václavíková – SŠ hotelství a služeb a VOŠ, Opava 150
2 5 Ludmila Valtrová – OA, SZŠ a SOŠ služeb, Jihlava 143
3 2 Lukáš Vlček – Obchodní akademie a hotelová škola Třebíč 140
4 10 Daniela Pudilová – SOŠ obchodu a služeb Olomouc 136
4 8 Ondřej Kubica – SŠ gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek 135
6 7 Zuzana Polcová – SOŠ obchodu a služeb Olomouc 134
7 4 Jana Blažková – SŠ informatiky a služeb Dvůr Králové nad Labem 129
8 3 Pavlína Kadaníková – SŠ proragační tvorby a polygrafie Velké Poříčí 124
9 1 Marie Černá – Střední škola gastronomie a služeb Přerov 122
10 9 Jana Poulová – SOŠ a SOU Lanškroun 113

Porota / Jury:
Honza Špilar
Pavel Bauer
Romana Zámostná

 


KALIBR CUP 2018 – BODY ART

WEB SOUTĚŽE: www.KalibrCup.cz

Téma / Theme: MYSTIC GOTHIC

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 3 Lucie Alturbanová – SOŠ Prostějov 225
2 5 Barbora Cibulková – SOŠ a SOU Lanškroun 216
3 1 Žaneta Jašková – SŠ obchodní a služeb SČMSD Polička 192
4 2 Gabriela Hermanová – SŠ gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek 184
5 6 Tereza Štorková – SOŠ a SOU Lanškroun 160
6 4 Nikol Demová – SŠ Centrum odb. přípravy technickohosp. Praha 9 153

Porota / Jury:
Denisa Duksová Pýchová
Romana Zámostná
Václava Vaníčková
Pavel Bauer

 


KALIBR CUP 2018 – NAIL ART

WEB SOUTĚŽE: www.KalibrCup.cz

Téma / Theme: MYSTIC GOTHIC

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 3 Adéla Míková – OA, SZŠ a SOŠ služeb, Jihlava 212
2 6 Jana Vaňousová – SOŠ a SOU Lanškroun 190
3 2 Lucie Ivachňuková – SOU Hluboš 189
4 5 Kateřina Kvapilová – SOŠ a SOU Lanškroun 175

Porota / Jury:
Jana Kratochvílová
Lilija Michalíková
Denisa Duksová Pýchová
Marie Pýchová

 


NAIL ART – SALONNÍ 2D STREET ART 2018

WEB SOUTĚŽE: www.BeautyExpo.cz/nailart

 

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 9 Lucie Kovaříková 70
2 7 Bohunka Korčáková 61
3 8 Zuzana Šubová 58
4 10 Soňa Vrzalová 55

Porota / Jury:
Jana Kratochvílová
Lilija Michalíková

 


MANIKÚRA / MANICURE 2018

WEB SOUTĚŽE: www.BeautyExpo.cz/manikura

 

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Body
Points
1 2 Michaela Mondeková 134
2 4 Olena Skyvová 123
3 1 Hana Peštová 104
4 3 Lucia Frátrik 100

Porota / Jury:
Tamara Rotterová
Veronika Vitkovskaya
Jaroslava Jurčíková

 


TIP-BOX „Czech Nail Artist” 2018

WEB SOUTĚŽE: www.BeautyExpo.cz/tipbox

 

POSTER:

Pořadí
Place
Jméno
Name
Body
Points
1 Bohumíra Korčáková 322
2 Lucie Kovaříková 321
3 Barbora Menglerova 319
4 Gabriella Kupková 306
5 Kristina Bejlková 298
6 Kristina Bejlková, Tábor 296
7 .Lucia Funiaková 275
8 Marie Domská 273
9 Monika Ramirez Alfonso 256
10 Lenka Lechmanová 248

 

MIX MEDIA – Professional:

Pořadí
Place
Jméno
Name
Body
Points
1 Barbora Menglerova 76
2 Aisté Bacevičiuté 74
3 Lenka Lechmanová 58

 

MIX MEDIA – Debut:

Pořadí
Place
Jméno
Name
Body
Points
1 Rita Kandrotaité-Lukšiené 73
2 Kristina Bejlková 62
3 Andrea Kurcz 56
4 Soňa VVrzalová 49

 

KLASICKÁ MALBA – Professional:

Pořadí
Place
Jméno
Name
Body
Points
1 Romana Müllerová 68
2 Kims Marta Arsovska 66
3 Lenka Lechmanová 61
4 Michaela Malinová 59

 

KLASICKÁ MALBA – Debut:

Pořadí
Place
Jméno
Name
Body
Points
1 Eva Žírošová 56

 


ICN BEAUTY & FITNESS CUP 2018 JARO

WEB SOUTĚŽE: www.natural-sport.cz

Ms. Bikini Fitness:
1. místo – Veronika Kančiová
2. místo – Lucie Podoláková
3. místo – Růženka Dvořáková

Men´s Physique Open:
1. místo – Jindřich Zvolánek
2. místo – Adam Černý
3. místo – Lukáš Petrák

Ms. Runway:
1. místo – Lucie Podoláková
2. místo – Růženka Dvořáková
3. místo – Veronika Kančiová

Men´s Street Model:
1. místo – Adam Černý
2. místo – Lukáš Petrák
3. místo – Jakub Zahrádka

 


GOLD LASHES 2018

Natural Classic:
1. místo – Lucie Valocsaiová
2. místo – Michaela Pařilová
3. místo – Erika Michalcová

3D–Volume:
1. místo – Daria Hrynko
2. místo – Ewelina Czerniawska
3. místo – Aleksandra Bembenek

Maxi–Volume:
1. místo – Lucie Kadlecová
2. místo – Michaela Pařilová
3. místo – Daria Hrynko

Free Style:
1. místo – Lucie Valocsaiová
2. místo – Kristýna Kudynková
3. místo – Marijana Jagnjic
4. místo – Aida Sadykova

Lash Lifting:
1. místo – Lucie Kadlecová
2. místo – Fabrice Burinda
3. místo – Kristýna Kudýnkova

 


HAIR EXTENSIONS AWARD 2018

WEB SOUTĚŽE: www.SoutezvProdluzovaniVlasu.com

 

Pořadí Place Jméno
Name
1 Milan Pham
2 Jiří Kropáček
3 Monika Zolotarev
4-7 Petra Klimasová
4-7 Markéta Štemberová
4-7 Barbora Vltavská
4-7 Hana Hradcová

 


ŠPENDLENÍ JUNIORŮ NA ŽIVÝ MODEL
AR JUNIOR 2018

WEB SOUTĚŽE: www.sacr.eu

Téma / Theme: ÉRA HIPPIE

Pořadí
Place
Číslo
No.
Jméno
Name
Město
City
Body
Points
1 10 Lucie Bildová Střední škola Brno 167
2 7 Alexandra Hoňková Střední průmyslová škola dopravní, Praha 5 160
3 11 Aneta Řehořová SŠ obchodu, služeb a podnikání a VOŠ, České Budějovice 157
4 6 Michaela Plodrová SOU a gastronomie podnikání, Praha 9 155
5 5  Alena Coufalová Střední škola Strážnice 154
6 3 Michaela Millerová Střední škola živnostenská Sokolov 148
7 14 Lenka Grundová Obchodní akademie a SOŠ gen. Františka Fajta, Louny 139
8 1 Karolína Spáčilová Moravská střední škola, Olomouc 136
9 12 Tina Volfová Střední škola živnostenská Sokolov 129
10 9  Michaela Hrbáčková Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek Místek 124
11 13 Simona Olbertová Integrovaná střední škola hotelového provozu Příbram 124
12 8 Tereza Bendová Integrovaná střední škola hotelového provozu Příbram 114
13 4 Lucie Smitáková Moravská střední škola, Olomouc 114
14 2 Michaela Bartošová Střední učiliště stavební, Benešov 96

 


NAILPRO CUP Czech Republic 2018

WEB SOUTĚŽE: www.nailproczech.com

TOP MASTER: №30 – KATARZYNA WOLNY – Poland

TOP TEAM: Poland Team

GRAND CHAMPION: KATARZYNA WOLNY – Poland

Hand Painted Nail Art — theme „Savanna”
Veteran
3 place — №17 Marina Tishko – Belarus
2 place — №15 Oana Flutur – Romania
1 place — №19 SIAMIONAVA KATSIARYNA – Belarus

3D Nail Art — theme „Creative Bride”
Veteran
3 place — №12 Stanislava Sejkorová – Česká Republika
2 place — №15 Oana Flutur – Romania
1 place — №24 Anna bosowska – Poland

Soak-off Gel Nail Art — theme „Dance of flowers”
3 place — №21 Iryna Kryzhanouskaya – Belarus
2 place — №3 Dorota Lip- Łysakowska – Poland
1 place — №30 KATARZYNA WOLNY – Poland

Twist French
Novice
3 place — №22 Tamara Kukhta – Belarus
2 place — №31 Agnieszka Szewczyk – Poland
1 place — №2 Jana Janečková – Česká Republika

Veteran
3 place — №28 Fodolica-Drug Adriana Valentina – Romania
2 place — №3 Dorota Lip- Łysakowska – Poland
1 place — №30 KATARZYNA WOLNY – Poland

Soak-Off Gel Application
3 place — №30 KATARZYNA WOLNY – Poland
2 place — №15 Oana Flutur – Romania
1 place — №9 Kamila Grochowska – Poland

Tip & Overlay Relay
3 place — C 20,21,22 – №20 Anastasiya Barazna, №21 Iryna Kryzhanouskaya, №22 Tamara Kukhta
2 place — A 7,15,28 – №7 RODICA MUNTEANU, №15 Oana Flutur, №28 Fodolica-Drug Adriana Valentina
1 place — B 30,3,9 – №30 KATARZYNA WOLNY, №3 Dorota Lip- Łysakowska, №9 Kamila Grochowska

New perfect match
3 place — №20/№21 – №20 Anastasiya Barazna / №21 Iryna Kryzhanouskaya – Poland
2 place — №30/№3 – №30 KATARZYNA WOLNY / №3 Dorota Lip- Łysakowska – Poland
1 place — №15/№28 – №15 Oana Flutur / №28 Fodolica-Drug Adriana Valentina – Romania

Salon Success
Novice
3 place — №18 Jitka Hlávková – Česká Republika
2 place — №22 Tamara Kukhta – Belarus
1 place — №26 Monika Sokolowska – Poland

Veteran
3 place —  №3 Dorota Lip- Łysakowska – Poland
2 place — №30 KATARZYNA WOLNY – Poland
1 place — №9 Kamila Grochowska – Poland

Extreme Stiletto Design — NO theme
Novice
3 place — №25 Monika Białek – Poland
2 place — №18 Jitka Hlávková – Česká Republika
1 place — №2 Jana Janečková – Česká Republika

Veteran
3 place — №30 KATARZYNA WOLNY – Poland
2 place — №15 Oana Flutur – Romania
1 place — №3 Dorota Lip- Łysakowska – Poland

On My Own
Novice
3 place — №4 Miroslava Havířová – Česká Republika
2 place — №26 Monika Sokolowska – Poland
1 place — №2 Jana Janečková – Česká Republika

Veteran
3 place — №8 Radka Kopciová – Česká Republika
2 place — №30 KATARZYNA WOLNY – Poland
1 place — №3 Dorota Lip- Łysakowska – Poland

 

COSMETIC TRADE FAIR – ABOUT US – CONTACTS
ABF, a.s., Dělnická 12, 170 00 Praha 7 – Holešovice, CZECH REPUBLIC
Tel.: +420 257 941 691, Fax: +420 257 941 702, GSM: +420 602 354 615
CO-LOCATED
TRADE FAIRS:
Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu
NEWS:

Sedm soutěžích postupuje na Mistrovství v make-upu ČR, které se uskuteční 27.9.2019 na hlavním pódiu veletrhu v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
Make-up Master Cup 2019

Sedm soutěžích postupuje na Mistrovství v make-upu ČR 2019

OPĚT NA STUPNÍCH VÍTĚZŮ!
Získali jsme 2. místo pro Českou republiku!
Gratulujeme Adéle Anděle Bursové.
Beauty Make-up Award 2019 – Feminine power

Kosmetický veletrh BEAUTY DÜSSELDORF

Prémiová řada Nobilis Tilia je založená na detoxikaci pokožky a následném posílení její imunity. Účinně působí proti prvním vráskám
a preventivně zamezuje jejich vzniku. Řada využívá všech darů lípy – extraktu, květové vody i éterického oleje – pro své antioxidační, zklidňující
a zjemňující účinky.
eshop.nobilis.cz/plet/lipova-detoxikacni-pece

NOBILIS TILIA – LIPOVÁ DETOXIKAČNÍ PÉČE – aktivně chrání a vyživuje vaši pokožku

Vážené zákaznice, navštivte nás na našem stánku 2A22 na veletrhu v Praze Letňanech, kde si můžete vyzkoušet náš na podzim oceněný výrobek Lash & Brow LAMINATION FLUID. Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým Rejcha Kosmetik WIMPERNWELLE
www.rejcha-kosmetik.de


                 WIMPERNWELLE – Lash & Brow LAMINATION FLUID

JAK ZAČÍT ZDRAVĚ PEČOVAT O PLEŤ?
www.eminence.cz

EMINENCE – JAK ZAČÍT ZDRAVĚ PEČOVAT O PLEŤ

SVATEBNÍ KATALOG 2019 představuje a titulní straně vévodí, nadaná a úspěšná zpěvačka
Kristina Peláková.
Právě v distribuci www.svatebni-katalog.cz

SVATEBNÍ KATALOG / Svatba – událost, která změní život každého z nás

POTRAVINOVÉ INTOLERANCE
Co je potravinová intolerance?
Krokem vpřed ve výživě...
www.potravinoveintolerance.cz

POTRAVINOVÉ INTOLERANCE – Krokem vpřed ve výživě...

DERMACUR – profesionální dermokosmetické produkty, založené na vysoké koncentraci účinných látek = Kyselina hyaluronová + Kolagen + Minerální sůl z karlovarských pramenů + Akosky Apium
+ Ectoin + Macadamia Ternifolia Seed Oil.
CARLSBAD PROFESSIONAL DERMOCOSMETICS NO. 1
www.dermacur.com

DERMACUR – profesionální dermokosmetické produkty, založené na vysoké koncentraci účinných látek

JANSSEN COSMETICS – Zkrášlujeme svět.
www.janssen-beauty.cz

JANSSEN COSMETICS – zkrášlujeme svět

Tvář přehlídky FASHION ISLAND – Miss Slovensko Laura Longauerová se před pár týdny stala Miss Intercontinental Europe 2018 a 2. Vicemiss světové soutěže Miss Intercontinental 2018.
www.fashionisland.cz

         Miss Slovensko Laura Longauerová

První spolupráce Revolution s českou blogerkou!
To je Revolution by Petra paletka očních stínů, která vznikla ve spolupráci s Petrou LovelyHair. Paletku a spoustu dalších produktů zakoupíte na veletrhu.
www.makeuprevolution.cz

Makeup Revolution – dekorativní kosmetika za skvělé ceny!

Francouzská kosmetika GERnétic Vás srdečně zve v pátek 15. března 2019 od 12:55 hod. na show „Gurmánské kosmetické menu á la GERnétic podle kuchaře Ondřeje Slaniny a kosmetičky Aleny Kimlové” na hlavním pódiu výstaviště
v Praze Letňanech v rámci výstavy WORLD OF BEAUTY & SPA 2019 JARO. Následuje: na stánku GERnétic – autogramiáda Ondřeje Slaniny, oblíbeného kuchaře z TV pořadu „Kluci v akci” (15. března 2019 od 14 do 15 hod.).
A možná i něco ochutnáte.
Atraktivní program na stánku francouzské kosmetiky GERnétic A24 najdete ZDE
www.gernetic.cz

Gurmánské kosmetické menu á la GERnétic podle kuchaře Ondřeje Slaniny a kosmetičky Aleny Kimlové

CREATIVE IMAGE TEAM 2019
už zná finalisty a finálové téma REBEL CHIC.

Couleur Caramel – pro všechny náročné ženy, které hledají prémiovou BIOkosmetiku. Couleur Caramel, francouzská dekorativní biokosmetika, uspokojí i profesionální vizážisty.
www.couleur-caramel.cz

JÁ MILUJU BIO – Couleur Caramel – Pro všechny náročné ženy, které hledají prémiovou BIOkosmetiku.

JEDINEČNÉ NALEPOVACÍ ŠPERKY na tělo a vlasy zdobené se SWAROVSKI® CRYSTALS.
www.so-nia.comAdhesive BareSkin Jewels with Swarovski Crystals

Marine Collagen + Vitamin C značky Bionutrian
Přinášíme Vám prémiový, 100% čistý, bioaktivní, hydrolyzovaný rybí kolagen švýcarského původu obohacený vitamínem C.
www.bionutrian.comMarine Collagen +  Vitamin C značky Bionutrian

SIBERICA – kvalitní ruská BIO kosmetika z volně rostoucích bylin Sibiře. Přijďte vyzkoušet a poznat její účinky na vlastní kůži na veletrh.
www.siberica.cz

            SIBERICA – kvalitní ruská BIO kosmetika z volně rostoucích bylin Sibiře

Chytrá aplikace pro salony myFox
Pojďte se podívat na aplikaci, kterou již s úspěchem používá řada moderních salonů! Nabídněte klientkám lepší služby a zároveň šetřete svůj čas.
www.myFox.cz

Chytrá aplikace pro salony myFox

ALLAN MARTIN
Malosériová výroba luxusních niche parfémů
z České republiky – www.allanmartin.cz

ALLAN MARTIN – Jsme rodinná firma z České republiky.  Vyrábíme malosériově niche parfémy.

CLEVER LINE
Vše pro permanentní make-up a medical tattoo: špičkové vybavení, systém výuky v základních i specializovaných kurzech, on-line poradenství, odstraňování PMU i tetováží, provádění PMU/mikropigmentace.
Více na: www.clevercare.cz

              CLEVER LINE – vše pro permanentní make-up a medical tattoo